-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000451-b
Торги відмінено
1 316 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 316.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 316.50 UAH
Номер:
c2d6ab027d094705a5ee2688e234f1c8
Внутрішній номер закупівлі:
2987307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-02-000451-b
Замовник:
КП Житловик
×
-
Код ЄДРПОУ:
32570366
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул.Мостова, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євсюкова Діна Дмитрівна +380565860291 zhitlowik@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 316 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 316.50 UAH
Період уточнення:
02.01.2019 14:23 - 07.01.2019 14:27
Період прийому пропозицій:
02.01.2019 14:23 - 17.01.2019 14:27
Аукціон:
18.01.2019 15:11 - 18.01.2019 15:32
Період кваліфікації:
з 18.01.2019 15:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
11000 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодныпровськ, вул.Слизьковухого,36
На карті
дизильне паливо
Кількість
34000 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодныпровськ, вул.Слизьковухого,36
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7fcdbcab70fd47a5811bd455ed14c3b9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно ч. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», Переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі:
якщо замовником допущено порушення, що вплинули на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі;
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель
Дата опублікування:
11.02.2019 10:14
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Пащенко Сергій Олександрович +380565831888 agroptr@gmail.com http://www.agropetrotrade.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Початкова пропозиція
1 204 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 204 000.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380676334521 M.LARINA@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 249 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 249 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0