• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Завершена

668 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 680.00 UAH
Номер: 07be056714e8489c961d241a1f3b2597
Внутрішній номер закупівлі: 3269316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-19-001932-c   
Замовник: КП Житловик
Контактна особа: Макаренко Алла Петрівна +380565860291 zhitlowik@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 668 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 680.00 UAH
Період уточнення: 19.03.2019 16:52 - 25.03.2019 15:56
Період прийому пропозицій: 19.03.2019 16:52 - 04.04.2019 16:56
Аукціон: 05.04.2019 11:01 - 05.04.2019 11:28
Період кваліфікації: 05.04.2019 11:28 - 09.04.2019 13:10
Період завантаження договору: 09.04.2019 11:13 - 29.04.2019 11:13

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 7770 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Мостова, 36 (Слизькоухого) На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16365 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Мостова, 36 (Слизькоухого) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАГІСТРА"

Оскарження: 05.04.2019 11:28 - 20.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 654 993.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.04.2019 11:13
Документи 26
Скарги 0
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД

Оскарження: 09.04.2019 11:13 - 20.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 655 701.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2019 13:10
Документи 45
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 667 932.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
667 932.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fac0e53249ce49239cbcf18e0b558961
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-19-001932-c-a1
Постачальник: ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
Номер договору: 29
Сума договору: 589 966.86 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 22.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний
2019 року
Договір 29 від 22.04.2019 року
jpg
Додаткова угода 1 від 23.04.2019р.jpg
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.уг.1від 16.05.2019р. ПММ.pdf
jpg
Д.у._2 від 11.07.19..jpg
2019року
Д.у 3 від 22.04.2019року