-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Бензин та дизельне паливо "
Тендер Prozorro UA-2020-01-15-000507-b
Річний план №1від15.01.2020року
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
Номер:
e0e3f946a1d142c79589326116df67af
Внутрішній номер закупівлі:
4295172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-15-000507-b
Замовник:
КП "Житловик" ВРР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32570366
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул.Мостова, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Макаренко Алла Петрівна +380565860291 zhitlowik@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2020 15:27 - 20.01.2020 15:32
Період прийому пропозицій:
15.01.2020 15:27 - 30.01.2020 15:32
Аукціон:
31.01.2020 11:21 - 31.01.2020 11:42
Період кваліфікації:
31.01.2020 11:42 - 03.02.2020 16:43
Період завантаження договору:
31.01.2020 11:42 - 20.02.2020 11:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБензин та дизельне паливо
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
9200 літр
Період постачання
15.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Мостова,36
На карті
дизельне паливо
Кількість
47565 літр
Період постачання
15.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Мостова,36
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
Оскарження: 31.01.2020 11:42 - 14.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Пащенко Сергій Олександрович +380565831888 agroptr@gmail.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Оскарження: 31.01.2020 11:42 - 14.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 428 031.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 370 189.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2020 16:43
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380676334521 M.LARINA@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 381 542.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 381 542.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
249a37041a40422db7ccd641f291c2af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-15-000507-b-a1
Постачальник:
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Пащенко Сергій Олександрович +380565831888 agroptr@gmail.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Номер договору:
1
Сума договору:
793 466.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
661 221.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
17.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний