-
Відкриті торги
-
КЕП
"Бензин та дизельне паливо "
793 466.13
UAH з ПДВ
Номер:
249a37041a40422db7ccd641f291c2af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-15-000507-b-a1
Замовник:
КП "Житловик" ВРР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32570366
-
Контактна особа:
Макаренко Алла Петрівна +380565860291 zhitlowik@yandex.ua
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул.Мостова, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Пащенко Сергій Олександрович +380565831888 agroptr@gmail.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
17.02.2020 00:00
Період дії договору:
17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
793 466.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 132 244.35 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
9200 літр
Період постачання
15.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Мостова,36
На карті
дизельне паливо
Кількість
38095 літр
Період постачання
15.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Мостова,36
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
95df6031d2324e8fa556f236f1c67d2c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2ad2d5af9312420bad74067fcc5fdefb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору на 200 000,00 гривень з ПДВ
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
254220dbd4604b78918378408a61e9e2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору на 250 000,00 гривень з ПДВ
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано