-
Відкриті торги
-
КЕП
"Бензин та дизельне паливо "
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
7110b594d5a1465a926e26fde56f271a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-15-004740-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Житловик" ВРР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32570366
Замовник:
КП "Житловик" ВРР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32570366
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Бензин та дизельне паливо "
Примітки:
"Бензин та дизельне паливо "
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
15.01.2020 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 000.00 UAH