• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92, дизельне паливо

Торги відмінено

1 117 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 175.00 UAH
Номер: fd4774d611b041be8f572809cc952471
Внутрішній номер закупівлі: 3065125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-12-001475-b   
Замовник: КП Житловик
Контактна особа: Макаренко Алла Петрівна +380565860291 zhitlowik@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 117 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 175.00 UAH
Період уточнення: 12.02.2019 13:41 - 17.02.2019 13:46
Період прийому пропозицій: 12.02.2019 13:41 - 27.02.2019 13:46
Аукціон: з 28.02.2019 15:49

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 12000 літр
Період постачання 01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Мостова, 36 (Слизькоухого) На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 29073 літр
Період постачання 01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Мостова, 36 (Слизькоухого) На карті

Інформація про скасування

Номер: 03d5c057581f4f899f8ff65c69d612c9
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Невідповідність літрів по ДП на електронному майданчику 29073л, а в тендерній документації - 29070л.
Дата опублікування: 28.02.2019 13:58
Статус:
Виконано