-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-02-004405-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263229
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-06-17-008833-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29567321
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2025-05-26-006462-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25409827
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2025-03-19-011590-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24763775
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2024-12-03-006418-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23491073
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2024-11-25-010225-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23383486
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95- ID: UA-2024-07-30-009916-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22191670
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95- ID: UA-2024-05-22-004944-a
- Дата створення : 22.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21625039
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2024-04-22-004533-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21361747
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 для створення матервального резерву на випадок надзвичайних ситуацій та стихій...×-
Бензин А-95 для створення матервального резерву на випадок надзвичайних ситуацій та стихійних лих
- ID: UA-2023-12-12-000186-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20007868
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 для генераторів- ID: UA-2023-12-12-000177-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20007859
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95- ID: UA-2023-05-17-009980-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17805393
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95- ID: UA-2023-05-03-009047-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17656059
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та Дизельне паливо код 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного за...×-
Бензин А-95 та Дизельне паливо код 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2022-11-15-014161-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15883934
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та Дизельне паливо код 09130000-9 – Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 «Єдиний з...×-
Бензин А-95 та Дизельне паливо код 09130000-9 – Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2022-10-21-011690-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15648471
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена