• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95

Завершена

102 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 510.00 UAH
Номер: 676f893217e64a17ae1f5957b78a2b02
Внутрішній номер закупівлі: 23491073
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-03-006418-a   
Замовник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Контактна особа: Тетяна Мірненко +380931381852 korotkate@ukr.net https://starokozacka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 102 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.12.2024 11:36 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2024 11:36 - 11.12.2024 00:00
Період кваліфікації: 11.12.2024 00:00 - 12.12.2024 11:11
Період завантаження договору: 18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴102 000.00 Бензин А-95