-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95
Оголошено тендер
102 000.00
UAH
Номер:
c65cccbc792a44ad966b15e9a80b61a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-004336-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.12.2024 10:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума102 000.00 UAH