• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-95

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: d5c36a6a8e914b9da37afb47340b869c
Внутрішній номер закупівлі: 22191670
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-30-009916-a   
Замовник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Контактна особа: Тетяна Мірненко +380931381852 korotkate@ukr.net https://starokozacka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.07.2024 18:54 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2024 18:54 - 07.08.2024 00:00
Аукціон: 07.08.2024 11:17 - 07.08.2024 11:40
Період кваліфікації: 07.08.2024 11:40 - 12.08.2024 11:15
Період завантаження договору: 18.08.2024 00:00 - 28.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Дизельне паливо та Бензин А-95