• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-95

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 36cb428bd794466ab68e5eaf1739a7ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-29-002746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Замовник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та Бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.07.2024 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо та Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6000 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH