-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 та Дизельне паливо код 09130000-9 Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2022-11-15-014161-a
Завершена
353 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 765.00 UAH
Номер:
8c8025f820104937a156e30f7600d7b0
Внутрішній номер закупівлі:
15883934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-15-014161-a
Замовник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мірненко +380931381852 korotkate@ukr.net https://starokozacka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2022 20:53 - 23.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2022 20:53 - 26.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
26.11.2022 00:03 - 30.11.2022 11:16
Період завантаження договору:
06.12.2022 00:00 - 16.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴353 000.00 Бензин А-95 та Дизельне паливо