-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-009047-a
Торги не відбулися
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 170.00 UAH
Номер:
dd7d739a1e5746a8849876a0ce2bd95e
Внутрішній номер закупівлі:
17656059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-009047-a
Замовник:
Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378020
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, буд. 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мірненко +380931381852 korotkate@ukr.net https://starokozacka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 14:39 - 08.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 14:39 - 11.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.05.2023 00:01 - 17.05.2023 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 000.00 Дизельне паливо та Бензин А-95