• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-95

Оголошено тендер

234 000.00 UAH
Номер: 965d377104be4d70bca2472fbe30d8fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-03-000585-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Замовник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість: 234 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та Бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.05.2023 09:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо та Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6000 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 000.00 UAH