-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246687
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246641
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-08-18-009988-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119838
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-20-014757-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29290629
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-05-11-014391-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29186640
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-04-14-005281-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28907938
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-04-07-014827-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28855425
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Оцінка за вартістю життєвого циклу
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-04-02-014512-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28811912
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-30-012436-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28771093
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Оцінка за вартістю життєвого циклу
Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-03-17-015780-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637480
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-02-24-001288-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28402526
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-02-23-013683-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28398910
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-02-17-011698-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28335206
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Оцінка за вартістю життєвого циклу
Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-02-04-016405-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28190411
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-01-19-017140-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27963213
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена