• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Оцінка за вартістю життєвого циклу

Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)

Торги не відбулися

982 224.25 UAH з ПДВ
Номер: 21d0e70a2f0849458e475aad49e70af5
Внутрішній номер закупівлі: 28190411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-04-016405-a   
Замовник: Маловільшанська сільська рада
Контактна особа: Юлія Славнікова +380986097067 sumerchanka@ukr.net http://malavilshankagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 982 224.25 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.02.2026 21:21 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2026 21:21 - 12.02.2026 00:00
Аукціон: з 12.02.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴982 224.25 Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)