-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009988-a
АЗС Постачальника (АЗС має бути розташована в межах затверджених автобусних маршрутів (Додаток 1.2). Товар, який постачається не є походженням з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран
Торги не відбулися
1 490 925.00
UAH без ПДВ
Номер:
199d488a9e504b36b5466e071d02ecf6
Внутрішній номер закупівлі:
30119838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009988-a
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, с. Мала Вільшанка, вул. Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Смотрицька +380967680339 js5876068@gmail.com http://malavilshankagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 490 925.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:31 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:31 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 490 925.00 Дизельне паливо