• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

1 789 110.00 UAH
Номер: bf721e9af80941be8d3f6fba04fa7a6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-011658-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Маловільшанська сільська рада
Замовник: Маловільшанська сільська рада
Очікувана вартість: 1 789 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.08.2026 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 18540 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМаловільшанська
Сума1 789 110.00 UAH