-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-005281-a
Завершена
946 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a731eb606b141189fb8ba928f1f5d3f
Внутрішній номер закупівлі:
28907938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-005281-a
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, с. Мала Вільшанка, вул. Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Славнікова +380986097067 sumerchanka@ukr.net http://malavilshankagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
946 960.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо для шкільних автобусів
Кількість
10640 літр
Період постачання
до 31.05.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОКОПЕНКО ДМИТРО ФЕДОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3425009931
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКА будинок 35 квартира 19
Ціна пропозиції
946 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2026 12:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8fcd5849fe644d8292edca0c9255b6db
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-14-005281-a-c1
Постачальник:
ФОП ПРОКОПЕНКО ДМИТРО ФЕДОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3425009931
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКА будинок 35 квартира 19
Номер договору:
69-04/26
Сума договору:
946 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
789 133.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
13.04.2026 12:48
Статус:
Підписаний