-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Оцінка за вартістю життєвого циклу
Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-015780-a
Торги не відбулися
840 666.40
UAH з ПДВ
Номер:
5c9dca0385494a2fa5e204f1f051ca4f
Внутрішній номер закупівлі:
28637480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-015780-a
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, с. Мала Вільшанка, вул. Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Славнікова +380986097067 sumerchanka@ukr.net http://malavilshankagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 666.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 23:03 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 23:03 - 25.03.2026 00:00
Аукціон:
з 25.03.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴840 666.40 Дизельне паливо для шкільних автобусів (код ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)