-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон (ДК 021:2015 09130000-9 Нафт...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2026-07-21-008913-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29870486
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5, талон) (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-04-06-003191-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28829568
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро-5, талони) (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2025-11-26-013166-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27282392
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5, талони), Бензин А-95 (Євро-5, талони) (ДК 021:2015 09130000-9 На...×-
Дизельне паливо (Євро 5, талони), Бензин А-95 (Євро-5, талони) (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2025-10-07-005884-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26664297
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон) (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2024-06-11-003988-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21796661
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (талони))- ID: UA-2024-03-07-000808-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20951763
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (талони))- ID: UA-2024-02-20-009686-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20800324
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин) (талони), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо) (талони)
- ID: UA-2023-06-14-004241-a
- Дата створення : 14.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18096253
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне клас Е (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2023-05-18-010102-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17821430
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2023-01-23-008519-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16685587
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2022-11-18-000487-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15912622
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2022-11-04-000091-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15764832
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
- ID: UA-2022-10-27-002521-a
- Дата створення : 27.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15690326
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо ТС-1 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2022-10-25-010830-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15672606
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 в талонах, Бензин автомобільний А-92-Євро5-Е5 (ДК 021:2015 0...×-
Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 в талонах, Бензин автомобільний А-92-Євро5-Е5 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2022-10-25-008827-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15670669
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради ЄДРПОУ: 01983186ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -