-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (талони))
Тендер Prozorro UA-2024-03-07-000808-a
Завершена
357 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 570.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 570.00 UAH
Номер:
0df812d080554effac9fa5192e356b77
Внутрішній номер закупівлі:
20951763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-07-000808-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артур Трощук +380966712953 artu2908@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2024 09:16 - 12.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2024 09:16 - 15.03.2024 00:00
Аукціон:
15.03.2024 13:23 - 15.03.2024 13:46
Період кваліфікації:
15.03.2024 13:46 - 15.03.2024 15:39
Період завантаження договору:
21.03.2024 00:00 - 31.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴357 000.00 Дизельне паливо (талони)