-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (талони))
Оголошено тендер
357 000.00
UAH
Номер:
1f626a3623a94e009aa4b45a6cdf4ce1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-07-001143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (талони))
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.03.2024 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума357 000.00 UAH