-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-008519-a
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Номер:
4fecda97676b4b0e845100a8c5e1b8bc
Внутрішній номер закупівлі:
16685587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-23-008519-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Волинець +380965039872 yana.wolynets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2023 14:25 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2023 14:25 - 01.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
01.02.2023 00:00 - 08.02.2023 15:11
Період завантаження договору:
14.02.2023 00:00 - 24.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)