• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)

Оголошено тендер

165 000.00 UAH
Номер: 70708d61c91c4d6a96a10d6463b3ca4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-23-002769-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.01.2023 14:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин)(талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 600 літр
Період постачання (не задано)
Дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо) (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2600 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума160 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 000.00 UAH