-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-008519-a
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2023 14:25 - 29.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим