• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)

Торги не відбулися

221 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 210.00 UAH
Номер: 3384504ecddc40698cdc81c0f436e125
Внутрішній номер закупівлі: 15764832
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-04-000091-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
Контактна особа: Яна Волинець +380965039872 yana.wolynets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 221 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2022 08:12 - 09.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2022 08:12 - 12.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴221 000.00 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)