-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-11-04-000091-a
Торги не відбулися
221 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 210.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 210.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2022 08:12 - 09.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим