-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Оголошено тендер
221 000.00
UAH
Номер:
9264165b2e75483190206bcc3bca339d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-04-000025-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.11.2022 08:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин)(талони)
Кількість
600 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо) (талони)
Кількість
3600 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума216 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 000.00 UAH