-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-10-27-002521-a
Торги не відбулися
221 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 210.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 210.00 UAH
Номер:
8f9d5893224f414eb10de088228b1851
Внутрішній номер закупівлі:
15690326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-27-002521-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маневицька багатопрофільна лікарня" Маневицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983186
-
Адреса:
44601, Україна, Волинська область, смт. Маневичі, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Волинець +380965039872 yana.wolynets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2022 10:29 - 31.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2022 10:29 - 03.11.2022 23:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 000.00 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин марки А-95 (ДК 021:2015 09132000-3 Бензин), дизельне паливо (ДК 021:2015 09134200-9 Дизельне паливо)