-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивн...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний комплекс для Ліцею № 123 «Романо-германський»)
- ID: UA-2026-08-31-009483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242771
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедій...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-007162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240447
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивн...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний стіл для Ліцею № 243)
- ID: UA-2026-08-31-001181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234446
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивн...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивна парта)
- ID: UA-2026-08-31-000428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233672
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивн...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивні: комплекси, столи, парти)
- ID: UA-2026-08-25-002320-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179739
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 години (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедій...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)
- ID: UA-2026-08-20-010191-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147861
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційперіод закінчився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для Ліцею № 45 Подільського району м. Києва- ID: UA-2025-12-03-010036-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27376559
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплекти мультимедійного...×-
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплекти мультимедійного обладнання)
- ID: UA-2025-11-26-013135-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27282348
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для Ліцею № 45 Подільського району м. Києва- ID: UA-2025-11-24-012117-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27241787
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інноваційний інтерактивний комплект для Ліцею № 45 Подільського району м. Києва- ID: UA-2025-11-04-001192-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26983807
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), type-C, Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, мобільний стенд, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд
- ID: UA-2025-09-23-009201-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26524862
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедій...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання для Ліцею № 100 «Поділ»)
- ID: UA-2025-09-03-003229-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26312338
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедій...×-
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання для Ліцею № 100 «Поділ»)
- ID: UA-2025-08-26-002815-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26239006
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), type-C, Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, мобільний стенд
- ID: UA-2025-08-25-006333-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26229187
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), type-C, Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, мобільний стенд, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд
- ID: UA-2025-08-19-007099-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26178950
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -