-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007162-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
916 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
27
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b1dd63b5fb354b2abd50f97d161516a6
Внутрішній номер закупівлі:
30240447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007162-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:43 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:43 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:43 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴916 666.67 згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)