-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивні: комплекси, столи, парти)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-002320-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 42 хвилини (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 42 хвилини (до 02.09.26 00:00)
923 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
00
год
42
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6cc02f9d352343e8835be4e95c048290
Внутрішній номер закупівлі:
30179739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-002320-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
923 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 10:28 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 10:28 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 10:28 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b2d3f1bf706f4726997cf13b203cd460
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби
Період оскарження:
28.08.2026 13:04 - 08.09.2026 00:00
Дата опублікування:
28.08.2026 13:04
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴923 333.33 згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивні: комплекси, столи, парти)