• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивні: комплекси, столи, парти)

Оголошено тендер

1 108 000.00 UAH
Номер: e66ac15481b24cc397f479d63d8103bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-005161-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 108 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивні: комплекси, столи, парти)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.08.2026 11:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 108 000.00 UAH