-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010191-a
-
Подача пропозицій період закінчився 4 дні назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився 4 дні назад
916 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
40703fdca6a74122a33aec8c0db148c0
Внутрішній номер закупівлі:
30147861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010191-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:33 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:33 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
17c93964148640e9be47705eefd8fed1
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби у закупівлі обладнання, визначеного у технічному завданні
Період оскарження:
25.08.2026 14:59 - 05.09.2026 00:00
Дата опублікування:
25.08.2026 14:59
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴916 666.67 згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Мультимедійне обладнання)