-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний стіл для Ліцею № 243)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001181-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
283 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
00
год
42
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
72525ca107c5442096a0767c7fff838f
Внутрішній номер закупівлі:
30234446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001181-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
283 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:01 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴283 333.33 згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний стіл для Ліцею № 243)