-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний стіл для Ліцею № 243)
Оголошено тендер
340 000.00
UAH
Номер:
9be952f3e22e4606837c56bf77dae002
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001520-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний стіл для Ліцею № 243)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 09:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума340 000.00 UAH