-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-12-04-020908-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27409858
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-11-14-010242-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27130297
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-10-30-009218-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26949014
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-30-008064-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26947889
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-22-008024-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26848093
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-10-07-004289-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26662683
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-09-24-007402-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26538880
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2024-10-16-007793-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22911240
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2024-09-18-012453-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22630621
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-12-25-003420-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20229985
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-12-04-017969-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19892307
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-10-30-004360-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19451327
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-10-12-015527-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19270370
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-10-02-001612-a
- Дата створення : 02.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19140524
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2023-04-05-010334-a
- Дата створення : 05.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17423631
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена