-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-015527-a
для потреб Кіровоградської, Львівської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона"
Торги не відбулися
157 262.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 572.62 UAH
мін. крок: 1% або 1 572.62 UAH
Номер:
4855109181e44c949fd68936ba4e99d0
Внутрішній номер закупівлі:
19270370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-12-015527-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гриценко +380443565323 e7l7e7n7a@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 262.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.10.2023 19:22 - 17.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2023 19:22 - 20.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 262.00 Природний газ