• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

157 262.00 UAH
Номер: eaff5fd9e54a465bad4c74346eb4b535
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-12-005280-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
Замовник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
Очікувана вартість: 157 262.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: для потреб Кіровоградської, Львівської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона"
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 12.10.2023 19:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума157 262.00 UAH