• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

для потреб Кіровоградської, Львівської, Полтавської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона"

Торги не відбулися

215 200.57 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 152.01 UAH
Номер: 5b9df8d1def340d0acf172a46f518467
Внутрішній номер закупівлі: 19140524
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-02-001612-a   
Замовник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
Контактна особа: Олена Гриценко +380443565323 e7l7e7n7a@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 215 200.57 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2023 10:23 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2023 10:23 - 10.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴215 200.57 Природний газ