-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
215 200.57
UAH
Номер:
df3e2ae72f8b4a518d3010c9930be76b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-02-000966-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
215 200.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
для потреб Кіровоградської, Львівської, Полтавської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.10.2023 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума215 200.57 UAH