-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-001612-a
для потреб Кіровоградської, Львівської, Полтавської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона"
Торги не відбулися
215 200.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 152.01 UAH
мін. крок: 1% або 2 152.01 UAH
Період уточнення:
02.10.2023 10:23 - 07.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим