-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-04-05-010334-a
відповідний код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Завершена
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 000.00 UAH
Номер:
d32bbfbffb334402935b3de2b0dee288
Внутрішній номер закупівлі:
17423631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-05-010334-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гелескул Олена Іванівна +380443565323 geleskul76@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2023 16:18 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2023 16:18 - 14.04.2023 14:00
Період кваліфікації:
14.04.2023 14:00 - 19.04.2023 16:01
Період завантаження договору:
25.04.2023 00:00 - 05.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Природний газ