-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
9d8d1046292f430a94f25ddcdd881bbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-05-003515-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України", замовник ІІІ категорії
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, Київська область, Київ, пров. Бабушкіна, 3, корпус 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
відповідний код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.04.2023 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума135 000.00 UAH