• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 066 760.00 UAH з ПДВ
Номер: 38e1836f22984f098c5d9b3d9559119a
Внутрішній номер закупівлі: 26848093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-22-008024-a   
Замовник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
Контактна особа: Наталія Чернишова +380954597683 control@iogu.gov.ua http://iogu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 066 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.10.2025 13:39 - 27.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2025 13:39 - 30.10.2025 00:00
Аукціон: з 30.10.2025 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 066 760.00 Природний газ