-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2026-03-26-013927-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28744163
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2026-03-25-014901-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28730127
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2026-03-17-015645-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637346
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2026-03-17-015638-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637338
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-12-31-005595-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27821030
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2025-12-25-015519-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27771398
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-12-11-023826-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27525776
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2025-12-11-023669-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27525619
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-10-31-011313-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26965067
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2025-10-31-011248-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26965007
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-10-17-014974-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26803875
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2025-10-16-016927-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26788567
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ).- ID: UA-2025-05-01-013577-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25172967
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-04-24-012666-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25109793
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.- ID: UA-2025-04-14-013318-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25014253
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -