• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (природний газ).

Торги не відбулися

511 578.00 UAH з ПДВ
Номер: d231363fd9344b3d89a3c557c38643a2
Внутрішній номер закупівлі: 28637338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-015638-a   
Замовник: Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ярослав Швалюк +380981757068 shvaliuk.yaroslav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 511 578.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 21:49 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 21:49 - 25.03.2026 00:00
Аукціон: з 25.03.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴511 578.00 Газове паливо (природний газ)