• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.

Торги не відбулися

17 781.72 UAH з ПДВ
Номер: f2bc012d5ce749c7a74f0ffae2a40418
Внутрішній номер закупівлі: 28637346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-015645-a   
Замовник: Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ярослав Швалюк +380981757068 shvaliuk.yaroslav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 781.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 21:56 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 21:56 - 25.03.2026 00:00
Аукціон: з 25.03.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 781.72 Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.