-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ для потреб мешканців гуртожитку.
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-013318-a
Торги не відбулися
16 974.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 169.74 UAH
мін. крок: 1% або 169.74 UAH
Номер:
234a0e1cb8904d69acd32528d601c8ca
Внутрішній номер закупівлі:
25014253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-013318-a
Замовник:
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011284
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 46/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Швалюк +380981757068 shvaliuk.yaroslav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 974.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 18:16 - 19.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 18:16 - 22.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 974.00 Природний газ для потреб мешканців гуртожитку